INT2000 ylpeänä esittää

Internetpalvelut kaikkiin tarpeisiisi. Tarjoamme kaiken domainien rekisteröinnistä aina palvelinhotelleihin asti.

Webbihotelli-
palvelut

Näyttäydy netissä


Hinnat alkaen:

3 €

/ kuukausi + tallennustila

Lue lisää »

Jälleenmyynti-
palvelut

Tarjoa palveluita asiakkaillesi


Hinnat alkaen:

0 €

/ kuukausi

Lue lisää »

Business
webhotellit

Tuo liiketoimintasi nettiin


Hinnat alkaen:

30 €

/ kuukausi

Lue lisää »

Pilvi-
palvelut

Jätä softa meidän huoleksemme


Hinnat alkaen:

6 €

/ kuukausi

Lue lisää »

Kapasiteetti-
palvelut

Hallitse omaa serveriäsi


Hinnat alkaen:

20 €

/ kuukausi

Lue lisää »

Rekisteröi domainisi meidän kauttamme
Saat yli 170 TLDtä valittavaksesi

Voit jättää verkko-osoitteesi parkkiin meille, käyttää sitä rinnakkaisdomainina webbihotellipalvelussasi tai asettaa edelleenohjauksen haluamaasi osoitteeseen.

Lue lisää »

 

Kunnolliset hostingpalvelut tulevat Suomesta
Datasi on hyvässä tallessa meillä

Turvallinen

Käytämme moderneita palvelinkeskuksia sekä turvatoimia pitääksemme kutsumattomat vieraat ulkosalla. Järjestelmämme päivitetään säännöllisin väliajoin ja reagoimme nopeasti uusiin uhkiin.

Suomalainen

Palvelinkeskuksemme sijaitsevat Turussa ja Helsingissä. Tiedostosi pysyvät Suomen rajojen sisällä.

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme saa jatkuvasti kehuja nopeudesta ja tehokkuudestaan. Olemme täällä sinua varten.

Kokemus

Olemme tehneet webbihostingia jo yli 15 vuoden ajan ja meillä on tällä hetkellä yli 15 000 tyytyväistä asiakasta. Voit luottaa meihin.

Ota yhteyttä

+358 20 7342 860      info@int2000.net


Palvelemme jokaisena työpäivänä klo 9:00 - 17:00.

INT2000 TIIMI

Henri Virtanen

henri@int2000.fi

p. +358 20 734 2861

Tuomas Halla

tuomas@int2000.fi

p. +358 20 734 2862

Anssi Levänsuo

anssi@int2000.fi

p. +358 20 734 2868

Henna Kivilä

henna@int2000.fi

p. +358 20 734 2869

Taneli Lahtovaara

taneli@int2000.fi

p. +358 20 734 2864

Mira Kanervo

mira@int2000.fi

p. +358 20 734 2867

Pauliina Jalava

pauliina@int2000.fi

p. +358 20 734 2871

Jari Kauppila

jari@int2000.fi

p. +358 20 734 2863